Home

informație In progres presupune turneu tenis nuremberg 2017 doza Ananiver Recita

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile turneului WTA de la  Nurnberg
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Nurnberg

Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport |  România Actualitați
Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport | România Actualitați

Simona Halep este noua campioană de la Melbourne. A umilit-o pe adversara  din finală - Playtech Știri
Simona Halep este noua campioană de la Melbourne. A umilit-o pe adversara din finală - Playtech Știri

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

Roland Garros, tragerea la sorți | 6 ROMÂNCE pe tabloul principal, după  calificarea Anei
Roland Garros, tragerea la sorți | 6 ROMÂNCE pe tabloul principal, după calificarea Anei

EXCLUSIV Simona Halep, despre cele 15 turnee câștigate în carieră » Care  este competiția de suflet, unde a câștigat fără să se antreneze și unde are  trofeele
EXCLUSIV Simona Halep, despre cele 15 turnee câștigate în carieră » Care este competiția de suflet, unde a câștigat fără să se antreneze și unde are trofeele

Raluca Olaru și Lara Arruabarrena au pierdut finala de dublu la Nurnberg

Simona Halep a decis care va fi ultimul turneu la care va participa

Simona Halep Este Numărul 1 Mondial. A învins-o Pe Ostapenko | Libertatea

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Praga (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Praga (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

BREAKING Simona Halep a castigat Turneul de la Roma. O mai invita Firea pe  Arena Nationala? - Aktual24
BREAKING Simona Halep a castigat Turneul de la Roma. O mai invita Firea pe Arena Nationala? - Aktual24

Tenis: Sorana Cîrstea s-a oprit în semifinale la Nurnberg (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a oprit în semifinale la Nurnberg (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele  turneului de la Indian Wells. ”Simo”, la un pas să o depășească pe Maria  Sharapova în topul încasărilor din tenis - Antena Sport
Câţi bani a câştigat Simona Halep, după ce a ajuns până în semifinalele turneului de la Indian Wells. ”Simo”, la un pas să o depășească pe Maria Sharapova în topul încasărilor din tenis - Antena Sport

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, învingătoare la Nurnberg. Jucătoarea a câştigat primul titlu  WTA din carieră
Simona Halep, învingătoare la Nurnberg. Jucătoarea a câştigat primul titlu WTA din carieră

Cîrstea, în sferturi la Nurnberg după o victorie în trei seturi cu Lepchenko

WTA Nurnberg: Sorana Cirstea, invinsa de Barbora Krejcikova in semifinale -  HotNews.ro
WTA Nurnberg: Sorana Cirstea, invinsa de Barbora Krejcikova in semifinale - HotNews.ro

Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Veronika Kudermetova, finala  turneului WTA de la Melbourne - HotNews.ro
Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Veronika Kudermetova, finala turneului WTA de la Melbourne - HotNews.ro

VIDEO Discursul Simonei Halep după titlul câștigat la WTA Toronto - Mesajul  transmis lui Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
VIDEO Discursul Simonei Halep după titlul câștigat la WTA Toronto - Mesajul transmis lui Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

Cupa Nuremberg - Wikipedia

Sorana Cîrstea, în finala turneului de tenis de la Taşkent. Partida se vede  la Digi Sport 2
Sorana Cîrstea, în finala turneului de tenis de la Taşkent. Partida se vede la Digi Sport 2

INTERVIU | Sorana Cîrstea își analizează sezonul de până acum: "Turneele în  care am jucat bine simțeam că aș fi putut să le duc până la final. Vreau să  reușesc să câștig
INTERVIU | Sorana Cîrstea își analizează sezonul de până acum: "Turneele în care am jucat bine simțeam că aș fi putut să le duc până la final. Vreau să reușesc să câștig

Simona Halep a câștigat Turneul de la Melbourne

Tenis | Raluca Olaru, în finala probei de dublu la Shenzhen | Digi24

Simona Halep câștigă turneul de la Toronto și revine în top 10 WTA | Sport  | UNIMEDIA
Simona Halep câștigă turneul de la Toronto și revine în top 10 WTA | Sport | UNIMEDIA