Home

furt interior Observație tenis toronto azi Personal Opus rima

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. Cu cine se va  confrunta pentru finală - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. Cu cine se va confrunta pentru finală - Stirileprotv.ro

Simona Halep o întâlneşte azi în semifinale de la WTA Toronto pe Jessica  Pegula
Simona Halep o întâlneşte azi în semifinale de la WTA Toronto pe Jessica Pegula

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep, reacție după victoria cu Donna Vekic de la WTA Toronto

Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3,  victorie de poveste în Canada
Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3, victorie de poveste în Canada

Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată  tabloul principal al turneului
Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată tabloul principal al turneului

Tenis: Daniil Medvedev a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Toronto |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Daniil Medvedev a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Toronto | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

ATP Masters 1000 Canada | Overview | ATP Tour | Tennis

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto:  "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Simona Halep, moment "neortodox" la Toronto: "Poate nu arată bine, dar mă  ajută" - Eurosport
Simona Halep, moment "neortodox" la Toronto: "Poate nu arată bine, dar mă ajută" - Eurosport

Simona Halep, finalistă la Toronto. A învins-o în semifinale pe Jessica  Pegula, întorcând un meci care părea pierdut
Simona Halep, finalistă la Toronto. A învins-o în semifinale pe Jessica Pegula, întorcând un meci care părea pierdut

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz  Haddad Maia - spotmedia.ro
Simona Halep, campioană la Toronto după o finală de poveste cu Beatriz Haddad Maia - spotmedia.ro

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Jucătoarea noastră este  campioană la WTA Toronto!
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Jucătoarea noastră este campioană la WTA Toronto!

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Halep a învins-o pe  sportiva elveţiană Jil Teichmann - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Halep a învins-o pe sportiva elveţiană Jil Teichmann - Stirileprotv.ro

Veste excelentă pentru Simona Halep la Toronto. Cu cine va juca în turul  următor al turneului din Canada - Playsport
Veste excelentă pentru Simona Halep la Toronto. Cu cine va juca în turul următor al turneului din Canada - Playsport

Simona Halep, mesaj pentru Patrick Mouratoglou după victoria entuziasmantă  de la Toronto
Simona Halep, mesaj pentru Patrick Mouratoglou după victoria entuziasmantă de la Toronto

Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de  Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro
Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro

Simona Halep i-a convins pe specialiști. Ce cotă are pentru câștigarea  turneului de la Toronto - Eurosport
Simona Halep i-a convins pe specialiști. Ce cotă are pentru câștigarea turneului de la Toronto - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară  o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24