Home

In general vorbind Admis sudare tenis cele mai noi stiri 2019 turnee tenis wta 2019 pounding Cămilă formulă

Câți bani a câștigat Simona Halep în 2019 din tenis. Și anul încă nu s-a  terminat! - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep în 2019 din tenis. Și anul încă nu s-a terminat! - Playtech Știri

Clasamentul WTA, zguduit dupa turneul de la Madrid! Cum va arata TOP 10 WTA  dupa competitia din capitala Spaniei | Sport.ro
Clasamentul WTA, zguduit dupa turneul de la Madrid! Cum va arata TOP 10 WTA dupa competitia din capitala Spaniei | Sport.ro

WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru  Peng Shuai - Stirileprotv.ro
WTA suspendă turneele de tenis feminin din China, în semn de sprijin pentru Peng Shuai - Stirileprotv.ro

Simona Halep, victorie clară la turneul de tenis de la Dubai

Pe ce loc va fi Simona Halep în clasamentul WTA, după turneul de la  Wimbledon - Stirileprotv.ro
Pe ce loc va fi Simona Halep în clasamentul WTA, după turneul de la Wimbledon - Stirileprotv.ro

P) Cele mai importante 4 turnee de tenis ale unui an - Stirileprotv.ro

WTA, anunț oficial legat de Simona Halep. La ce turneu ar putea juca  sportiva din România - Playtech Știri
WTA, anunț oficial legat de Simona Halep. La ce turneu ar putea juca sportiva din România - Playtech Știri

Tenis / Cel Mai Bun Turneu WTA 250 Al Anului: Transylvania Open — MyCTA.ro

Live Blog Roland Garros 2019: rezultate, tablou, Live Stream, știri - WTA,  ATP
Live Blog Roland Garros 2019: rezultate, tablou, Live Stream, știri - WTA, ATP

Video | Mihaela Buzărnescu și Alexandra Cadanțu, eliminate de la turneele  WTA Praga și Varșovia! Programul complet al zilei
Video | Mihaela Buzărnescu și Alexandra Cadanțu, eliminate de la turneele WTA Praga și Varșovia! Programul complet al zilei

Tenis: Rusul Aslan Karaţev a câştigat turneul ATP de la Sydney | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Rusul Aslan Karaţev a câştigat turneul ATP de la Sydney | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ştiri despre WTA

Turnee WTA 2021 - tenisdecamp.ro

Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în  clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră |  Observatornews.ro
Simona Halep a câștigat turneul de la Toronto și va urca pe locul 6 în clasamentul WTA. Sportiva, la al 24-lea titlu din carieră | Observatornews.ro

Open Tenis: Stiri din Tenis, Turnee, Lectii, Profile, Recenzii

Cum a reacționat presa internațională după ce Ashleigh Barty s-a retras din  tenis: ”Anunț șoc”, ”Surpriză uriașă în WTA”
Cum a reacționat presa internațională după ce Ashleigh Barty s-a retras din tenis: ”Anunț șoc”, ”Surpriză uriașă în WTA”

Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Primele meciuri pentru Irina Begu,  Sorana Cîrstea şi Gabriela Ruse. Ce turnee au loc la început de an - Stiri  din surse
Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Primele meciuri pentru Irina Begu, Sorana Cîrstea şi Gabriela Ruse. Ce turnee au loc la început de an - Stiri din surse

Stiri despre WTA tenis | Sport.ro

Stiri despre Tenis WTA Romania - Pagina 3 | Sport.ro

Şoc în tenisul mondial! O jucătoare importantă din circuitul WTA se retrage  la 25 de ani
Şoc în tenisul mondial! O jucătoare importantă din circuitul WTA se retrage la 25 de ani

Tenis: Casper Ruud a câştigat, la fel ca anul trecut, turneul ATP de la  Gstaad | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Casper Ruud a câştigat, la fel ca anul trecut, turneul ATP de la Gstaad | AGERPRES • Actualizează lumea.

TURNEUL CAMPIOANELOR 2019 | Se anunta SPECTACOL! Naomi Osaka, a cincea  jucatoare calificata la Turneul Campioanelor de la Shenzen | Sport.ro
TURNEUL CAMPIOANELOR 2019 | Se anunta SPECTACOL! Naomi Osaka, a cincea jucatoare calificata la Turneul Campioanelor de la Shenzen | Sport.ro

Simona Halep - Cand joaca Halep - Cele mai noi stiri despre Simona Halep,  meciuri, turnee Simona Halep, varsta, antrenor, familie, avere, Simona  Halep WTA - ProSport
Simona Halep - Cand joaca Halep - Cele mai noi stiri despre Simona Halep, meciuri, turnee Simona Halep, varsta, antrenor, familie, avere, Simona Halep WTA - ProSport

Tenis: Kevin Anderson şi Jenson Brooksby vor juca finala turneului ATP de  la Newport | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Kevin Anderson şi Jenson Brooksby vor juca finala turneului ATP de la Newport | AGERPRES • Actualizează lumea.

BEIJING 2019 | SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6! Simona Halep  este OUT de la Beijing! Alexandrova s-a impus in doua seturi | Sport.ro
BEIJING 2019 | SIMONA HALEP - EKATERINA ALEXANDROVA 2-6, 3-6! Simona Halep este OUT de la Beijing! Alexandrova s-a impus in doua seturi | Sport.ro

Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation  Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport
Video | Rezultatele înregistrate luni, la turneul WTA 125 Țiriac Foundation Trophy, transmis în exclusivitate de Digi Sport