Home

T Mintal veteran meci tenis simona halep dubai bar Extraordinar Afișe

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3. Victorie uriașă la WTA Dubai!  Halep merge în semifinală
Video | Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3. Victorie uriașă la WTA Dubai! Halep merge în semifinală

WTA Dubai: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi -  HotNews.ro
WTA Dubai: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi - HotNews.ro

Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la  turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”
Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”

Simona Halep se pregătește pentru sferturile de la Dubai. Meciul cu Ons  Jabeur se anunță unul dificil: „Sper să nu mai jucăm 7-6 în decisiv” –  Evenimentul Zilei
Simona Halep se pregătește pentru sferturile de la Dubai. Meciul cu Ons Jabeur se anunță unul dificil: „Sper să nu mai jucăm 7-6 în decisiv” – Evenimentul Zilei

Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în  semifinala de la Dubai!
Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6. Înfrângere dură în semifinala de la Dubai!

Duel românesc la Dubai! Simona Halep - Gabriela Ruse, pentru un loc în  sferturi
Duel românesc la Dubai! Simona Halep - Gabriela Ruse, pentru un loc în sferturi

Simona Halep, lovitura săptămânii la turneul de la Dubai! Românca a pasat-o  pe Ons Jabeur
Simona Halep, lovitura săptămânii la turneul de la Dubai! Românca a pasat-o pe Ons Jabeur

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Simona, în „roller coaster” la primul meci de la Dubai. Calificare cu mari  emoții în sferturile de finală | Digi24
Simona, în „roller coaster” la primul meci de la Dubai. Calificare cu mari emoții în sferturile de finală | Digi24

Tenis: Simona Halep a câştigat primul său meci oficial din 2021, la  Gippsland Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat primul său meci oficial din 2021, la Gippsland Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep defilează la Dubai. Românca s-a calificat în careul de ași  după un meci de
Simona Halep defilează la Dubai. Românca s-a calificat în careul de ași după un meci de

Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari  emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video -  Fanatik.ro
Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro

Fantastic! Bravo Simona! Halep câştigă finala de la Dubai după un meci  absolut electrizant. Vedeţi aici
Fantastic! Bravo Simona! Halep câştigă finala de la Dubai după un meci absolut electrizant. Vedeţi aici

Jelena Ostapenko - Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai. Când se joacă  meciul - Playsport
Jelena Ostapenko - Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai. Când se joacă meciul - Playsport

Simona Halep, în "sferturi" la Dubai după 6-3, 6-2 cu Gabriela Ruse.  Urmează Ons Jabeur
Simona Halep, în "sferturi" la Dubai după 6-3, 6-2 cu Gabriela Ruse. Urmează Ons Jabeur

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după 1-6,... | News.ro

Simona Halep, după meciul cu Sabalenka: A fost greu pentru că e mai înaltă  decât mine şi are multă putere | Digi24
Simona Halep, după meciul cu Sabalenka: A fost greu pentru că e mai înaltă decât mine şi are multă putere | Digi24

Simona Halep se oprește în semifinale la Dubai! Ostapenko, revenire de  senzație în fața româncei - Eurosport
Simona Halep se oprește în semifinale la Dubai! Ostapenko, revenire de senzație în fața româncei - Eurosport

Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons  Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse
Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep s-a calificat în turul 2 la turneul de tenis de la Dubai. Begu  și Ruse debutează marți | Digi24
Simona Halep s-a calificat în turul 2 la turneul de tenis de la Dubai. Begu și Ruse debutează marți | Digi24

Simona Halep, meci nebun în semifinale la Dubai! Lecție de tenis pentru  Brady. Urganul ajunge în finală – Capital
Simona Halep, meci nebun în semifinale la Dubai! Lecție de tenis pentru Brady. Urganul ajunge în finală – Capital

Cine transmite la tv meciul de tenis Simona Halep – Ons Jabeur. Când se  joacă partida de la Dubai - Playtech Știri
Cine transmite la tv meciul de tenis Simona Halep – Ons Jabeur. Când se joacă partida de la Dubai - Playtech Știri