Home

sărac microscop sistem finala tenis dublu feminin Alba ca Zapada pentru amestec

Serena Williams s-a întors! Victorie alături de Ons Jabeur, în proba de  dublu de la Eastbourne
Serena Williams s-a întors! Victorie alături de Ons Jabeur, în proba de dublu de la Eastbourne

Adina Diaconu, bronz la dublu feminin la Campionatul European de tenis de  masă / Alte trei românce sunt calificate în marea finală - B1TV.ro
Adina Diaconu, bronz la dublu feminin la Campionatul European de tenis de masă / Alte trei românce sunt calificate în marea finală - B1TV.ro

WTA Washington: Halep abandonează, Niculescu avansează la dublu - Sport  Clasic
WTA Washington: Halep abandonează, Niculescu avansează la dublu - Sport Clasic

Barbora Krejcikova şi Katerina Siniakova, învingătoare la dublu feminin la  US Open - Sport Alert
Barbora Krejcikova şi Katerina Siniakova, învingătoare la dublu feminin la US Open - Sport Alert

Tenis: Finala de dublu de la Chicago (WTA), cu Raluca Olaru şi Nadia  Kicenok, întreruptă în setul secund | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Finala de dublu de la Chicago (WTA), cu Raluca Olaru şi Nadia Kicenok, întreruptă în setul secund | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO Schimb superb de mingi în finala de dublu feminin la Sydney

Tenis: Monica Niculescu şi Alexandra Panova au pierdut finala probei de  dublu la Rabat (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Monica Niculescu şi Alexandra Panova au pierdut finala probei de dublu la Rabat (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

tenis finala dublu feminin - Citeste toate articolele despre tenis finala  dublu feminin
tenis finala dublu feminin - Citeste toate articolele despre tenis finala dublu feminin

Monica Niculescu a pierdut finala e dublu la Nottingham

Tenis: Andreea Roşca şi Daria Astahova, în finala de dublu la BCR Iaşi Open  (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Andreea Roşca şi Daria Astahova, în finala de dublu la BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Dublă pentru Simona! Alături de Begu s-a calificat în a doua finală | Digi24

US Open: McNally şi Townsend în finala de dublu... | News.ro

Cori Gauff (18 ani) a pierdut și la simplu, și la dublu, în finalele Roland  Garros, dar a devenit milionară în euro pentru cele două performanțe |  Sport.ro
Cori Gauff (18 ani) a pierdut și la simplu, și la dublu, în finalele Roland Garros, dar a devenit milionară în euro pentru cele două performanțe | Sport.ro

Tenis / Irina Bara Va Disputa Finala Probei De Dublu A Turneului WTA De La  Buenos Aires — MyCTA.ro — Stiri Constanta
Tenis / Irina Bara Va Disputa Finala Probei De Dublu A Turneului WTA De La Buenos Aires — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o  finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro
Campionatul European de tenis de masă. Bernadette Szocs a luat aurul după o finală cu Samara și Dragoman. Adina Diaconu, medaliată cu bronz - Fanatik.ro

Finala de dublu feminin Transylvanian Open la The BT Arena din Cluj.  Kristen Flipkens / Laura Siegemund 6/3 7/5 vs Kamilla rakhimova / Yana  sizikova. 16.10.2022 | Open Tenis
Finala de dublu feminin Transylvanian Open la The BT Arena din Cluj. Kristen Flipkens / Laura Siegemund 6/3 7/5 vs Kamilla rakhimova / Yana sizikova. 16.10.2022 | Open Tenis

Calificare superbă pentru Irina Begu în sferturile de la Roland Garros, în  proba de dublu feminin - spotmedia.ro
Calificare superbă pentru Irina Begu în sferturile de la Roland Garros, în proba de dublu feminin - spotmedia.ro

Samara şi Szocs, campioane naţionale în proba de dublu feminin

WTA Nottingham: Niculescu cedează în finala de dublu - Sport Clasic

Perechea Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova a câștigat Australian Open  la dublu feminin
Perechea Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova a câștigat Australian Open la dublu feminin

A fost spectacol total la World Tennis League, în exclusivitate pe  AntenaPLAY! Pavlyuchenkova și Thiem au câștigat finala la dublu mixt!  Auger-Aliassime s-a impus la masculin. Rybakina, “regină” la feminin -  Antena
A fost spectacol total la World Tennis League, în exclusivitate pe AntenaPLAY! Pavlyuchenkova și Thiem au câștigat finala la dublu mixt! Auger-Aliassime s-a impus la masculin. Rybakina, “regină” la feminin - Antena

Irina Begu și Monica Niculescu au fost învinse în primul tur de dublu al  turneului WTA de la Madrid
Irina Begu și Monica Niculescu au fost învinse în primul tur de dublu al turneului WTA de la Madrid

Irina Begu şi Martina Trevisan s-au calificat în optimile probei de dublu  la Cincinnati - Sport Alert
Irina Begu şi Martina Trevisan s-au calificat în optimile probei de dublu la Cincinnati - Sport Alert

Avem asigurată o medalie de aur la Europenele de tenis de masă! Finala de dublu  feminin, de la 20:00: Samara / Dragoman - Szocs / Polcanova | Sport.ro
Avem asigurată o medalie de aur la Europenele de tenis de masă! Finala de dublu feminin, de la 20:00: Samara / Dragoman - Szocs / Polcanova | Sport.ro

Perechea Kirilenko/Petrova,** în finala de dublu feminin de la Roland Garros

Monica Niculescu va juca finala de dublu de la Bronx Open – Tenis, tenis,  tenis