Home

căpșună Frate De acord cu cine a castigat turneul de tenis de laeastbourne o cană de Nebunie Generos

Sorana Cîrstea debutează în turneul de la Eastbourne. Câți bani poate  câștiga iubita lui Ion Ion Țiriac - Playtech Știri
Sorana Cîrstea debutează în turneul de la Eastbourne. Câți bani poate câștiga iubita lui Ion Ion Țiriac - Playtech Știri

Tenis: Sorana Cîrstea a câştigat turneul ITF de la Dubai | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea a câştigat turneul ITF de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rothesay International | Join us 2023 – WTA Official

Karolina Pliskova a învins-o pe Wozniacki şi a... | News.ro

Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne (Anglia). Cu ce scor  s-a impus în finală
Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne (Anglia). Cu ce scor s-a impus în finală

Prima reacţie a lui Haddad Maia, după ce a pierdut finala de la Toronto, în  faţa Simonei Halep - Eurosport
Prima reacţie a lui Haddad Maia, după ce a pierdut finala de la Toronto, în faţa Simonei Halep - Eurosport

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi  Sport | Pagina 534 din 722
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport | Pagina 534 din 722

Ons Jabeur a câștigat turneul de la Madrid - spotmedia.ro

Tenis: Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne | AGERPRES • Actualizează lumea.

Taylor Fritz a câştigat turneul de la... | News.ro

Articole despre tenis | România Actualitați

WTA Eastbourne: Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse și-au aflat adversarele din  primul tur - HotNews.ro
WTA Eastbourne: Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse și-au aflat adversarele din primul tur - HotNews.ro

Karolina Pliskova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | PUBLIKA .MD -  AICI SUNT ȘTIRILE
Karolina Pliskova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Simona Halep - Wikipedia

Irina Begu şi Mihaela Buzărnescu, finaliste în proba de dublu de la  Eastbourne | Digi24
Irina Begu şi Mihaela Buzărnescu, finaliste în proba de dublu de la Eastbourne | Digi24

Video | Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Eastbourne. Al doilea  succes al carierei pe iarbă
Video | Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Eastbourne. Al doilea succes al carierei pe iarbă

Caroline Wozniacki a câştigat turneul de la Eastbourne, după ce a învins-o  pe sportiva belarusă Arina Sabalenka | Digi24
Caroline Wozniacki a câştigat turneul de la Eastbourne, după ce a învins-o pe sportiva belarusă Arina Sabalenka | Digi24

Turneul De Tenis De La Eastbourne 2019 | Libertatea

Caroline Wozniacki, eliminată de la Wimbledon, Halep rămâne lider mondial

Tenis: Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Eastbourne: Monica Niculescu, in turul doi dupa ce a invins-o pe  Mirjana Lucic-Baroni - HotNews.ro
WTA Eastbourne: Monica Niculescu, in turul doi dupa ce a invins-o pe Mirjana Lucic-Baroni - HotNews.ro

Jucătoarea cehă de tenis Petra Kvitova a câştigat sâmbătă turneul WTA de la  Eastbourne, în Anglia/ Kvitova a învins-o pe letona Jelena Ostapenko
Jucătoarea cehă de tenis Petra Kvitova a câştigat sâmbătă turneul WTA de la Eastbourne, în Anglia/ Kvitova a învins-o pe letona Jelena Ostapenko

Petra Kvitova a câştigat turneul de la Eastbourne, al 29-lea titlu din  cariera sa - Sportbull
Petra Kvitova a câştigat turneul de la Eastbourne, al 29-lea titlu din cariera sa - Sportbull

Americanul Taylor Fritz, învingător în turneul de la Eastbourne (ATP) -  Sportbull
Americanul Taylor Fritz, învingător în turneul de la Eastbourne (ATP) - Sportbull

Tenis: Sorana Cîrstea a câştigat turneul ITF de la Dubai - ARADON