Home

capac Ideal al lor bazine inot ucraina Manhattan servi Camionul bătut

Buzău va avea zece bazine de înot pentru pentru copiii care învaţă în  şcolile din judeţ | adevarul.ro
Buzău va avea zece bazine de înot pentru pentru copiii care învaţă în şcolile din judeţ | adevarul.ro

David Popovici, în lupta pentru medalii. S-a calificat în finala CM de  nataţie în bazin scurt cu un nou record de juniori
David Popovici, în lupta pentru medalii. S-a calificat în finala CM de nataţie în bazin scurt cu un nou record de juniori

Înotătoarea din România care îi calcă pe urme lui Popovici! La doar 14 ani  a doborât un record vechi de 21 de ani | Sport.ro
Înotătoarea din România care îi calcă pe urme lui Popovici! La doar 14 ani a doborât un record vechi de 21 de ani | Sport.ro

Antrenor înot: De ce nu se redeschid și bazinele, ca în alte țări? | RFI  Mobile
Antrenor înot: De ce nu se redeschid și bazinele, ca în alte țări? | RFI Mobile

CNI va construi un bazin de înot la Pașcani/Investiție de 9 mil. lei »

Cursuri de inot Cluj Napoca | Cluj-Napoca

Ilie Bolojan, despre noul bazin de înot din Marghita: Mai trebuie racordat  la utilități de către Primărie și urmează să fie deschis cel mai târziu în  primăvară
Ilie Bolojan, despre noul bazin de înot din Marghita: Mai trebuie racordat la utilități de către Primărie și urmează să fie deschis cel mai târziu în primăvară

David Popovici, medaliat cu argint în proba de 200 m liber la Mondialele în  bazin scurt
David Popovici, medaliat cu argint în proba de 200 m liber la Mondialele în bazin scurt

Bihor: Al şaptelea bazin didactic de înot construit în judeţ a fost  recepţionat în oraşul Ştei | AGERPRES • Actualizează lumea.
Bihor: Al şaptelea bazin didactic de înot construit în judeţ a fost recepţionat în oraşul Ştei | AGERPRES • Actualizează lumea.

David Popovici a câştigat a treia medalie de aur la CN în bazin scurt de la  Otopeni - HotNews.ro
David Popovici a câştigat a treia medalie de aur la CN în bazin scurt de la Otopeni - HotNews.ro

Bazin olimpic de înot la Brăila | Digi24

Înot: David Popovici, victorie clară la 100 m liber, la Naţionalele în bazin  scurt | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: David Popovici, victorie clară la 100 m liber, la Naţionalele în bazin scurt | AGERPRES • Actualizează lumea.

În Găeşti a fost inaugurat un bazin de înot acoperit. Care sunt tarifele |  adevarul.ro
În Găeşti a fost inaugurat un bazin de înot acoperit. Care sunt tarifele | adevarul.ro

Inotul cu labele » Despre inot

David Popovici a doborât un nou record la juniori, în timpul semifinalelor  Campionatului Mondial de înot în bazin scurt : Europa FM
David Popovici a doborât un nou record la juniori, în timpul semifinalelor Campionatului Mondial de înot în bazin scurt : Europa FM

David Popovici a câștigat medalia de argint în finala probei de 200 m  liber, la Campionatul Mondial de natație în bazin scurt de la Melbourne
David Popovici a câștigat medalia de argint în finala probei de 200 m liber, la Campionatul Mondial de natație în bazin scurt de la Melbourne

UPDATE 18 copii au ajuns la spital după ce s-au intoxicat cu clor la un  bazin de înot din sectorul 6 / Poliția a deschis dosar penal - HotNews.ro
UPDATE 18 copii au ajuns la spital după ce s-au intoxicat cu clor la un bazin de înot din sectorul 6 / Poliția a deschis dosar penal - HotNews.ro

Aqua Sport
Aqua Sport

Campionatul Naţional de înot în bazin scurt: David Popovici a câştigat  proba de 400 m liber
Campionatul Naţional de înot în bazin scurt: David Popovici a câştigat proba de 400 m liber

David Popovici s-a calificat în finala CM de natație în bazin scurt, cu un  nou record de juniori!
David Popovici s-a calificat în finala CM de natație în bazin scurt, cu un nou record de juniori!

Accesul la bazinul de înot, permis doar cu vaccin, testare sau dovada  trecerii prin boală | adevarul.ro
Accesul la bazinul de înot, permis doar cu vaccin, testare sau dovada trecerii prin boală | adevarul.ro

Înot: David Popovici - Mondialele sunt un prilej de a concura în bazin  scurt la cel mai înalt nivel | AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: David Popovici - Mondialele sunt un prilej de a concura în bazin scurt la cel mai înalt nivel | AGERPRES • Actualizează lumea.

Bazinul Olimpic de Înot din Târgu Mureş, inaugurat de competiţia 'Cupa  Speranţa' în prezenţa ministrului Novák | AGERPRES • Actualizează lumea.
Bazinul Olimpic de Înot din Târgu Mureş, inaugurat de competiţia 'Cupa Speranţa' în prezenţa ministrului Novák | AGERPRES • Actualizează lumea.

Bazin Olimpic de înot, inaugurat, din nou, la Târgu Mureş - 01.08.2022 |  BURSA.RO
Bazin Olimpic de înot, inaugurat, din nou, la Târgu Mureş - 01.08.2022 | BURSA.RO

David Popovici, pe locul 4 în finala de 100m liber bazin scurt, dar cu  record mondial de juniori la CM din Australia
David Popovici, pe locul 4 în finala de 100m liber bazin scurt, dar cu record mondial de juniori la CM din Australia